ZBC Kennisbank

Wie we zijn

 

Graag stellen we ons even aan u voor:

 

Wiebe Zijlstra
Managing Consultant

Stijl: Pragmatisch

Motto:
Eerst de goede dingen doen en dan de dingen goed doen

Rechtstreeks contact:
Mail: wiebe@zbc.nu
Mobiel: 06 5518 7796

Betty Zijlstra
Eindredacteur en service ZBC kennisbank

Motto:
Afspraak is afspraak

Rechtstreeks contact:
Mail: betty@zbc.nu
Mobiel: 06 5425 7536

Astrid Tielen

Commercieel adviseur

Motto:
Altijd positief blijven denken

Rechtstreeks contact:
Mail: astrid@zbc.nu
Tel: 030 698 62 26 (direct)

Rick Santbergen
Teammanager managementsystemen en certificatie

Motto:
Een managementsysteem is er voor de directie, niet andersom.

Rechtstreeks contact:
Mail: rick@zbc.nu
Mobiel: 06 3497 3288

Pim Lagrand 

Consultant Informatiebeveiliging

Motto:
Informatiebeveiliging is mensenwerk.

Rechtstreeks contact:
Mail:pim@zbc.nu 
Mobiel: 06 5171 5749

Mark Helthuis 

Consultant informatiebeveiliging en privacy

Motto:
Goede veilige gegevensverwerking voor u laten werken

Rechtstreeks contact:
Mail: mark@zbc.nu
Mobiel: 06 2485 8330

Wendy Franken 
Consultant Privacy en contractvragen

Motto:
Met recht juridisch; met privacy pragmatisch

Rechtstreeks contact:
Mail: wendy@zbc.nu 
Mobiel: 06 4137 7422